Dla Was Live przeszło w tryb działania online. Internetowa forma zajęć otworzyła przed nami nowe możliwości, które wspólnie z Wami chcemy przekuwać na Wasze kolejne sukcesy językowe. Oto krótka lista argumentów, dzięki której spojrzycie na e-zajęcia świeżym i przychylnym okiem.

Nie musicie już nigdzie dojeżdżać. Zdalne zajęcia to duża oszczędność czasu. Wiemy, że nie wszystkim kursantom komunikacja miejska dawała szansę przyjazdu na czas, przez co czekaliście na zajęcia na korytarzu. Teraz możecie wziąć udział w zajęciach w komforcie własnego domu bez konieczności przedzierania się przez korki, ulewy czy śnieżyce. No i możecie wzbogacać swój warsztat językowy na kanapie w wygodnych dresach!

Cały czas się szkolimy i wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne, które ułatwiają i urozmaicają naukę. Nasi lektorzy uczestniczą w webinariach i szkoleniach online, podczas których poznają nowinki technologiczne, które mogą wykorzystywać na Waszych zajęciach. Nie bez znaczenia jest też łatwiejszy dostęp do materiałów wideo, gier interaktywnych czy uwielbianego przez wszystkich Kahoota czy Quizleta!

Przygotowujemy się do zajęć z taką samą intensywnością. Traktujemy Wasz rozwój językowy jako nasz priorytet. Dlatego planujemy zajęcia w oparciu zarówno o książkowe jak i interaktywne materiały. Poświęcamy na przygotowania jeszcze więcej czasu, tak by każdą minutę spędzoną na zajęciach wykorzystać do maksimum.

Najmłodsi radzą sobie świetnie. Zajęcia online w Live nie wymagają ingerencji ze strony rodzica. Łatwy w obsłudze interfejs Zooma pozwala nawet najmłodszym na samodzielne korzystanie z aplikacji. Po wprowadzeniu, dzieci mogą pozostać na zajęciach same i cieszyć się nimi w grupie swoich znajomych.

Technologia w służbie nauczania. Dzięki platformie Google Classroom jesteśmy w stanie wzbogacić Wasze zajęcia o dodatkowe materiały. Możemy je przesłać do Was przed zajęciami i korzystać z nich wspólnie: edytując, wypełniając czy nawet rysując w kilka osób jednocześnie. Co więcej, Google Classroom pozwala najmłodszym na szybsze odkrycie świata technologii jak i prostych, ale przydatnych w życiu umiejętności. Począwszy od wysyłania maili, na współtworzeniu prezentacji multimedialnych kończąc.

Stawiamy na komunikację. Nasza myśl przewodnia jest aktualna. Na Waszych zajęciach online z Live dużo mówicie, słuchacie, piszecie i czytacie używając języków w praktyce. Co więcej, angażujemy Was i przestrzeń Waszych domów do nauki języka. Będziecie zdziwieni, ile przydatnych zwrotów czy słówek jest w zasięgu kuchni, strychu czy łazienki.

Egzaminy Cambridge? TAK! Przygotowujemy do egzaminów Cambridge. Zarówno do Firsta, Advanced czy Profa jak i tych przeznaczonych dla młodszych użytkowników języka: KET, PET, oraz YLE Starters, Movers i Flyers. Wiemy jak ważne jest dla Was podnoszenie kwalifikacji językowych, dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z Centrum Egzaminacyjnym Lang i wspólnie otwieramy dla Was drzwi do zdania egzaminów i otrzymania wymarzonych certyfikatów.

 

Skontaktujcie się z nami poprzez maila, telefonicznie: 530-061-766 / 731-404-134 lub poprzez Facebook. A przy okazji możecie zajrzeć na nasz profil na Instagramie i Tik Toku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s