Zapisanie się na kurs językowy to ważna decyzja. W końcu, oddajecie w czyjeś ręce edukację językową zarówno Waszą, jak i Waszych dzieci. Muszą to zatem być dobre ręce. Dobrze jest porównać różne miejsca i wybrać szkołę językową, która najbardziej będzie odpowiadała Waszym potrzebom. W szkole języków obcych Live w Łodzi wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom i organizujemy lekcje pokazowe dla dzieci i dorosłych. Dzięki temu możecie na żywo przekonać się jak wyglądają u nas kursy języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego niemieckiego i francuskiego.

Co jeszcze daje uczestnictwo w lekcjach pokazowych?

  • możliwość zapoznania się z lektorem – wiadomo, że najlepiej kiedy z lektorem “kliknie” od razu. Dzięki lekcji pokazowej macie okazję poznać swojego przyszłego nauczyciela i sprawdzić w jaki sposób prowadzi zajęcia.
  • szansa na poznanie szkoły i panującej w niej atmosfery – pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne. Lekcja pokazowa da Wam okazję do obejrzenia szkoły, poznania pracujących w niej osób i poczucia panującej w niej atmosfery.
  • możliwość uczestnictwa w zajęciach z kliku języków i podjęcia świadomego wyboru – jeśli wahacie się czy wybrać hiszpański czy francuski albo nie do końca jesteście pewni, czy Wasze dziecko polubi bardziej język niemiecki, a może włoski, lekcja pokazowa pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.
  • okazja do zadania pytań i podpisania umowy – po lekcji pokazowej w Live będziecie mieli możliwość zadania nurtujących Was pytań zarówno lektorowi, jak i naszej ekipie w biurze! I żeby nie tracić czasu będziecie mogli także od razu podpisać umowę na wybrany przez Was kurs językowy!

Jakie bezpłatne lekcje pokazowe przygotowaliśmy dla Was w tym roku? Oto cały rozkład jazdy na wrzesień i październik (po kliknięciu w lekcję pokazową, będziecie mogli od razu się na nią zapisać):

Lekcje pokazowe dla dzieci:

Lekcje pokazowe dla dorosłych i młodzieży:

A tutaj możecie jeszcze poczytać o tym jak się zmotywować do przychodzenia na kursy językowe do szkoły języków obcych Live w Łodzi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s