Sposób #1

Klasycznie: ucząc się, powtarzając i utrwalając materiał właściwie z całych ośmiu lat nauki, a już na pewno od klasy czwartej. Fizyka, chemia, geografia, historia, biologia, polski, matematyka, język obcy. W polskiej szkole doskonałe wyniki zarezerwowane są dla osób multidyscyplinarnych, które potrafią ogarnąć cały ogrom wiedzy zdobytej podczas pierwszych etapów kształcenia. A to dopiero część punktów. Pozostałe zbiera się za oceny, uczestnictwo i rozmaitych inicjatywach (niekoniecznie rozwijających zainteresowania uczniów). W dodatku po tym całym włożonym wysiłku i tak nie mamy gwarancji zdobycia maksymalnego wyniku.

Sposób #2

Sprytnie: zostając Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego i przekuwając swoje zainteresowania w pewny sukces – laureaci konkursów przedmiotowych automatycznie otrzymują maksymalną ilość punktów. W Live możesz przygotować się do Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego. 

Jak pokazuje nasze doświadczenie, nie wystarczy “być dobrym” z angielskiego. Konkurs, poza znajomością leksyki i gramatyki na naprawdę wysokim poziomie, wymaga znajomości kultury krajów anglojęzycznych i umiejętności tworzenia tekstów takich jak rozprawka czy artykuł. Tego między innymi Twoje dziecko nauczy się na naszym specjalnym, indywidualnym kursie. Przygotowanie będzie wymagało dużo pracy i samozaparcia, ale młodzi językowi entuzjaści otrzymają od nas w tym zakresie bardzo dużo wsparcia.

Posłuchajcie sami, co na ten temat mówi ubiegłoroczna laureatka konkursu.

Dlaczego warto zaufać nam

Do tej pory przygotowaliśmy 30 laureatów konkursu przedmiotowego z języka angielskiego w tym  3 w ubiegłorocznej edycji. Wśród nich znalazła się Marysia Rosińska, która wykręciła najlepszy wynik w województwie – wywiad z nią możecie obejrzeć poniżej. Na kursie będziecie mogli skorzystać z całej bazy materiałów, którą gromadziliśmy przez lata i z doświadczenia osób, które doskonale wiedzą jak do konkursu przygotować.

Jak zapisać się na kurs?

Jeśli jesteś nowym słuchaczem i chcesz zapisać się na kurs umów się na rozmowę z metodykiem https://booking.live.edu.pl/ (młodzież / dorośli). 

Jeśli jesteś już naszym słuchaczem, daj znać w biurze, że chcesz przygotować się z nami do konkursu.

Pakiety i terminy spotkań ustalamy indywidualnie z każdym z Was. 

Liczba miejsc mocno ograniczona.

W razie pytań dzwońcie 530-061-766 / 734-404-134 albo piszcie biuro@live.edu.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s