Czego najbardziej brakowało nam w minionym roku? Świeżego powietrza? Odpoczynku? Wyjścia z domu i wyjazdu na wakacje? A może wszystkiego na raz? Tego samego z pewnością brakowało również dzieciom. Wypoczynek po całym roku szkolnym jest niezwykle istotny, szczególnie po takim jak ten miniony. Dziś rozwiewamy Wasze wakacyjne wątpliwości wyjazdowe i dajemy szansę na udany wypoczynek dzieciom bez rodziców i rodzicom bez dzieci 😉

Czy w tym roku dzieci mogą wyjechać na wakacje w grupie?
Mogą. Zarówno hotele jak i ośrodki wypoczynkowe są otwarte i przyjmują gości, w tym grupy zorganizowane. Zachowane są przy tym wszelkie niezbędne środki ostrożności i zasady BHP, by sprostać wysokim wymaganiom państwowych inspekcji, ale przede wszystkim zaniepokojonych rodziców. Na stronach internetowych organizatorów wyjazdów, jak i na portalach ośrodków wypoczynkowych można znaleźć dokumentację opisującą środki podjęte przez właścicieli obiektów w celu ochrony zdrowia gości.

Czy wakacje w grupie rówieśników będą lepsze niż wakacje w gronie rodzinnym?
Zdecydowanie tak. Po pierwsze, ile jeszcze czasu można spędzić z rodzicami? 🙂 Ostatni rok sprzyjał poznaniu się na nowo w rodzinnym domu i spędzaniu czasu wspólnie czy to przy grach planszowych, czy wspólnych spacerach lub oglądaniu seriali. Teraz czas na chwilę oddechu. Dla wszystkich. Dzieci i młodzież potrzebują kontaktu z rówieśnikami teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Kontaktu w formie innej niż online. Obozy językowe, wyjazdy wakacyjne i półkolonie są nadają się do tego idealnie. Rodzice mogą w tym samym czasie oddać się innym przyjemnościom. 

Wakacje w mieście?
Co jeśli domowe fundusze nie pozwalają na dłuższy wyjazd poza dom? Warto wtedy rozważyć opcję półkolonii i warsztatów organizowanych w mieście. Dobrze ułożony program warsztatów daje szansę dzieciom na kontakt z rówieśnikami podczas wielu aktywności i spędzenie czasu wolnego na atrakcjach, których w mieście nie brakuje! 

Jaką formę wypoczynku wybrać najlepiej?
Najlepiej taką, która będzie się pokrywała z zainteresowaniem dziecka. Równie ważne jest bezpieczeństwo, a także walor edukacyjny. Na wakacjach ze szkołą języków obcych Live każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze propozycje to nie tylko obozy językowe i warsztaty na miejscu, ale także szansa na wypróbowanie wielu aktywności, których możliwość wykonywania, została nam ostatnio odebrana. 


Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was! Już niebawem pojawi się także oferta warsztatów wakacyjnych w mieście, więc śledźcie uważnie nasz profil na Facebooku. A jeśli Wasze dzieci lub Wy sami jesteście słuchaczami Live – dołączcie koniecznie do naszej grupy i otrzymujcie informacje o najlepszych ofertach jako pierwsi.

Podjęliście już decyzję? Zarezerwujcie termin dzisiaj – mamy ograniczoną liczbę miejsc (liczy się kolejność zgłoszeń). A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, przyjdźcie na nasze spotkanie online z Agnieszką Worwąg i Tomaszem Przygodzkim – ekspertami od zorganizowanych wyjazdów wakacyjnych dla dzieci. Spotkanie odbędzie się 20 marca (w sobotę) o godzinie 17:00 poprzez ZOOM. Link do spotkania:

https://us02web.zoom.us/j/9862529667?pwd=aW0ySy9tTWhGLzlkNU5tNUlEM2ZYZz09


To co? Jedziemy czy zostajemy? 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s