zespołem

Przede wszystkim jesteśmy zespołem dbającym o Wasz rozwój językowy. Każdy z lektorów Live jest nauczycielem z wieloletnim stażem i odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym. Wspólnie dokładamy wszelkich starań, by nauka języka w naszej szkole miała wymiar praktyczny i była jednocześnie przyjemnością.

pełnoletnim

Od osiemnastu lat (!) niczym wytrawni marynarze nawigujemy naszych kursantów po wzburzonych morzach i ocenach językowych. Możecie być pewni, że z nami dotrzecie do wybranego przez siebie celu.

i ambitnym

Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje i wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. W mijającym roku, jako jedna z nielicznych szkół w Europie, zostaliśmy wybrani najlepszym centrum przygotowawczym Cambridge. Zdobyliśmy także z pomocą naszych kursantów prestiżową nagrodę konsumenta.

co więcej?

Jesteśmy Oficjalnym Partnerem Edukacyjnym Cambridge University Press, które zapewnia naszej szkole materiały dydaktyczne i opiekę metodyczną.

Jesteśmy Oficjalnym Centrum Przygotowawczym Cambridge English. Na naszych kursach możesz przygotować się do egzaminów YLE,KET, PET, FCE, CAE oraz CPE. Ponadto, egzaminy te możesz zdawać u nas, na miejscu.

Płacąc za kurs w Live, nie musisz martwić się o podręczniki – masz je wliczone w cenę. To duża oszczędność, gdyż książki, w zależności od poziomu, kosztują od 80 do 180 PLN.

Na wszystkich kursach kładziemy duży nacisk na praktyczne umiejętności językowe, motywując do wypowiadania się w języku obcym. Uczymy nie pojedynczych słówek, a komunikacji i swobodnego porozumiewania się.

Poza samymi kursami językowymi dajemy naszym podopiecznym coś więcej – organizujemy imprezy kulturalne i okolicznościowe np. Halloween, oraz wyjazdy językowe do Polski i Wielkiej Brytanii.

Chcecie poznać nas bliżej? – zapiszcie się na kurs językowy i pozwólcie nam odkryć przed Wami nowy wymiar nauki języków obcych.